See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZBUDOWA OPROGRAMOWANIA POSIADANEGO PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO APARATU USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa aparatu USG posiadanego przez Zamawiającego, w celu zwiększenia skuteczności diagnostyki i leczenia onkologicznego, polegająca na dostawie oraz instalacji dodatkowego oprogramowania w zakresie: Elastografii fali poprzecznej (akustycznej); Wizualizacji i pomiaru stopnia stłuszczenia wątroby (atenuacja); Wieloparametrowego raportu dla aplikacji wątrobowych. Zamawiający wymaga aby Wykonawca świadczył w ramach umowy usługę serwisu i opieki technicznej polegającej na wykonywaniu czynności i aktualizacji niezbędnych do prawidłowego działania oprogramowania i jego integracji z posiadanym przez Zamawiającego oprogramowaniem podstawowym. Minimalny okres świadczenia usługi serwisowej – 24 miesiące od dnia zakończenia instalacji oprogramowania w aparacie posiadanym przez Zamawiającego, tj. od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.
Vorherige Bekanntmachung: 564546-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZP.P.271.29.2025