See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aplikacja do ewidencji majątku z licencją i wdrożeniem, dostarczoną przez firmę SIMPLE S.A. Aplikacja dla pracownika z licencją i wdrożeniem, dostarczoną przez firmę SIMPLE S.A. Zapewnienie usługi serwisowej dostarczonej przez firmę SIMPLE S.A.
Beschreibung: Aplikacja do ewidencji majątku z licencją i wdrożeniem, dostarczoną przez firmę SIMPLE S.A. Aplikacja dla pracownika z licencją i wdrożeniem, dostarczoną przez firmę SIMPLE S.A. Zapewnienie usługi serwisowej dostarczonej przez firmę SIMPLE S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 368-2026
Interne Kennung: AMW-KANC.SZP.2712.93.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aplikacja do ewidencji majątku z licencją i wdrożeniem, dostarczoną przez firmę SIMPLE S.A. Aplikacja dla pracownika z licencją i wdrożeniem, dostarczoną przez firmę SIMPLE S.A. Zapewnienie usługi serwisowej dostarczonej przez firmę SIMPLE S.A. Zgodnie z wymogami zawartymi w Zaproszeniu, załącznik nr 2 OPZ