2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huntířov a Stará Oleška - splašková kanalizace a ČOV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem a dle projektové dokumentace a výkazu výměr, provést stavební práce zaměřené na výstavbu nového kanalizačního systému pro odvádění a likvidaci splaškových odpadních vod z Huntířova a Staré Olešky. Zřízení nového kanalizačního systému bude spočívat ve vybudování nových kanalizačních sběračů A, A2, A1-1, A-2, A-5, A-6, A-7, A-8, A-8-1, A-9, A-10, A-11, A-12, A-13, A-14 ve zřízení nových čerpacích stanic ČSOV, ve vybudování nových výtlačných řadů A-1, A-3, A-4, B, C, C-1, C-1-1, C-2, C-3, C-4, D, D-1, E a v postavení nové ČOV ve Staré Olešce. Splaškové vody z Huntířova budou svedeny na ČSOV a odtud budou odvedeny tlakovou kanalizací „B“ a následně ve Staré Olešce kanalizačním výtlakem „C-1“ na nově postavenou ČOV o kapacitě 1000 EO ve Staré Olešce. Součástí díla je provedení kanalizačních přípojek na veřejné části pozemků.
Interne Kennung: Huntířov a Stará Oleška - splašková kanalizace a ČOV
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. (1) zákona možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky a obsah změn vymezuje následně: • Změna celkové ceny díla bude možná pouze se souhlasem objednatele a pokud bude v souladu s touto zadávací dokumentací, smlouvou o dílo a v souladu s ust. § 222 zákona; b) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v rozsahu změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Změna dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky může být vyvolána podstatným porušením smlouvy zhotovitelem nebo jeho úpadkem – podrobnosti jsou specifikovány v kapitole 14.2. Návrhu smlouvy o dílo, který je přílohou č. 2 těchto zadávacích podmínek. Zadavatel tímto vymezuje způsob určení nového dodavatele: • postupně budou osloveni další účastníci zadávacího řízení podle pořadí s tím, že bude platit jejich nabídka doložená v rámci této veřejné zakázky (oslovení účastníci zadávacího řízení s tím musí souhlasit). c) Zadavatel není povinen změnu závazku provést.