2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1. Skrwilno Szkoła – Szczawno – Skrwilno Szkoła 2. Skrwilno Szkoła – Szustek – Szucie Skrwilno Szkoła 3. Skrwilno Szkoła – Mościska – Rak – Skrwilno Szkoła 4. Skrwilno Szkoła – Szczawno – Mościska – Rak – Zambrzyca – Czarnia Mała – Szustek – Szucie – Skrwilno Szkoła 5. Okalewo Szkoła – Przywitowo – Kotowy – Okalewo Szkoła 6. Okalewo Szkoła – Zofiewo – Okalewo Szkoła – Borki – Okalewo Szkoła
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001