114642-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Pěstební práce v lesnictví 2023-2024 - souhrnné čtvrtletní 3.Q/2025 oznámení o výsledku zadávacího řízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPěstební práce v lesnictví 2023-2024 - souhrnné čtvrtletní 3.Q/2025 oznámení o výsledku zadávacího řízení
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou obecně dostupné služby související s pěstební činností v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem, kterým jsou Lesy města Olomouce, a.s. za období 3.Q 2025
Interne Kennung3.Q 2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou obecně dostupné služby související s pěstební činností v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem, kterým jsou Lesy města Olomouce, a.s. za období 2.Q 2025