2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU PROOLeiden - Touchscreens en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Touchscreens en toebehoren ten behoeve van PROOLeiden. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
Vorherige Bekanntmachung: 385876-2021
Interne Kennung: T97847
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000