11467-2026 - Ergebnis
Polen – Sanitätspacks – Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb kardiochirurgii i hemodynamiki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego dla potrzeb kardiochirurgii i hemodynamiki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla potrzeba kardiochirurgii i hemodynamiki z podziałem na części.
Vorherige Bekanntmachung681174-2025
Interne KennungZP.067.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141615 Urinbeutel, 33182220 Herzklappen
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Rurki intubacyjne dooskrzelowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Rurki intubacyjne dooskrzelowe
Interne KennungCzęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Optionen
Beschreibung der OptionenSzczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Przedłużacz układu oddechowegp "martwa przestrzeń"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Przedłużacz układu oddechowegp "martwa przestrzeń"
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego z godzinową zbiórką moczu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego z godzinową zbiórką moczu
Interne KennungCzęść nr 11