See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KIESRAAD-EA Ontwikkeling van Kandidaat Stelling (KS) Software
Beschreibung: De Kiesraad is de onafhankelijke autoriteit in Nederland op het gebied van verkiezingen. De missie, visie en kernwaarden van de Kiesraad liggen ten grondslag aan het werk van de Kiesraad en het bureau van de Kiesraad. De Kiesraad heeft een overeenkomst afgesloten met een dienstverlener voor de ontwikkeling van e-KS (elektronisch kandidaatstellingssysteem). De Opdracht bestaat uit systeemontwikkeling, doorontwikkeling en (tijdelijk) beheer van het e-KS.
Interne Kennung: 201865002.115.003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding is een openbare aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
114680-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – KIESRAAD-EA Ontwikkeling van Kandidaat Stelling (KS) Software
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 201865002.115.003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding is een openbare aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48700000 Softwarevoorzieningen, 48732000 Gegevensbeveiligingssoftware, 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000