See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu publicznego – PKS in-house
Beschreibung: Związek powiatowo-gminny POGRANICZE zamierza zawrzeć umowę na świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego z PKS Głubczyce Sp. z o.o., w trybie bezpośredniego powierzenia (in-house) na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 Pzp. PKS Głubczyce spełnia warunki do bycia podmiotem wewnętrznym w 100% kontrolowanym przez jednostki samorządu terytorialnego i realizuje co najmniej 90% swojej działalności na rzecz związku. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i służy zachowaniu transparentności procesu udzielenia zamówienia.
Interne Kennung: 22-768337-001
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego – bezpośrednie powierzenie (in-house) PKS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na terenie działania Związku powiatowo-gminnego POGRANICZE, obejmujących wykonywanie regularnych przewozów osób w ramach publicznego transportu zbiorowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. Zamówienie obejmuje realizację przewozów autobusowych na liniach komunikacyjnych organizowanych przez Zamawiającego, zapewnienie odpowiedniego taboru, obsługi kierowców, utrzymanie pojazdów w należytym stanie technicznym i sanitarnym, realizację rozkładów jazdy, honorowanie ulg ustawowych oraz prowadzenie sprzedaży biletów, o ile jest to wymagane. Zamówienie udzielane jest w trybie bezpośredniego powierzenia (in-house) na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych podmiotowi wewnętrznemu – PKS Głubczyce, który: – realizuje co najmniej 90% swojej działalności na rzecz Zamawiającego, – pozostaje pod kontrolą Zamawiającego Umowa będzie zawarta na czas określony i realizowana zgodnie z warunkami określonymi w umowie o świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego.