2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizační smlouva na údržbu, opravy a kontroly zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v elektrárně Dětmarovice pro rok 2025
Beschreibung: Předmětem díla je plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování opakujících se služeb s obdobným předmětem plnění v rámci provádění údržby, oprav a kontrol zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v elektrárně Dětmarovice, dále i komplexního zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou realizační přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, a to za účelem zajištění požadované funkce zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství při zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a požadavky elektrizační a teplofikační soustavy. Realizační smlouva pro rok 2025 byla uzavřena podle podmínek rámcové dohody. Rámcová dohoda č. zadavatele 4400056818 „ZAJIŠTĚNÍ ÚDRŽBY LC VODNÍ A KALOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ EDĚ“ byla uzavřena na základě výsledku zadávacího řízení č. Z2019-011957. Na základě projektu fúze sloučením vyhotoveného dne 10. června 2022 zúčastněnými společnostmi Elektrárna Dětmarovice, a.s., se sídlem č.p. 1202, 735 71 Dětmarovice, IČO 294 52 279, na straně jedné jako zanikající společností, a ČEZ, a. s., se sídlem Praha 4, Duhová 2/1444, PSČ 14053, IČO 452 74 649, na straně druhé jako nástupnickou společností, došlo ke dni 01.01.2023 k zániku zanikající společnosti Elektrárna Dětmarovice, a.s. bez likvidace a k přechodu jejího jmění na nástupnickou společnost ČEZ, a. s., která vstoupila do právního postavení zanikající společnosti. V důsledku čehož, bude nadále Zadavatel vystupovat pouze jako společnost ČEZ, a. s. v souvislosti s veškerými závazky, právy a povinnostmi, vyplývajícími z Rámcové dohody na provádění údržby, oprav a kontrol zařízení, Ev. č. Zadavatele: 4400056818, ze dne 06. 12. 2019.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Realizační smlouva na údržbu, opravy a kontroly zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v elektrárně Dětmarovice pro rok 2025
Interne Kennung: Realizační smlouva na údržbu, opravy a kontroly zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v elektrárně Dětmarovice pro rok 2025