2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Płońsk Zamówienie realizowane będzie nie wcześniej niż w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Płońsk, odpadów dostarczanych przez mieszkańców do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.), rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r. poz. 122), zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego 2024, uchwalonym przez Sejmik Województwa Mazowieckiego uchwałą Nr 3/19 z dnia 22 stycznia 2019 r. zmieniony uchwałami nr 91/19 z dnia 18 czerwca 2019 r. i nr 217/22 z dnia 20 grudnia 2022 r. oraz Uchwałą Nr VI/40/2024 Rady Gminy Płońsk z dnia 24 września 2024 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr III/25/2025 Rady Gminy Płońsk z dnia 28 czerwca 2024 r. zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Płońsk i Uchwałą NR XVI/120/2019 Rady Gminy Płońsk z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, oraz aktami wykonawczymi do ww. ustaw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001