2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jednorázové absorpční podložky a netkaná textilie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky jednorázových ochranných absorpčních podložek pod pacienta a netkané textilie pro zdravotnictví dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: ÚN 03/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19270000 Vliesstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednorázové absorpční podložky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky jednorázových ochranných absorpčních podložek pod pacienta dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: ÚN 03/2025 část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změny cen z důvodu změn inflace Cena (ceny) uvedené v Rámcové smlouvě a jejich přílohách se mohou měnit v průběhu trvání smlouvy, a to vlivem změny míry inflace. Pro změnu ceny z důvodu inflace je rozhodná hodnota míry inflace vyjádřená přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, vyjadřující procentní změnu průměrné cenové hladiny za poslední kalendářní rok oproti předchozímu průměru kalendářního roku. Zdrojem údajů pro stanovení míry inflace jsou údaje zveřejněné na internetových stránkách Českého statistického úřadu, případně na jiném oficiálním materiálu vydaném Českým statistickým úřadem. Inflační doložka Prodávající může požádat o změnu ceny z důvodu růstu inflace v případě, že se průměrná roční míra inflace zvýší o více jak 5% proti předchozímu roku. Roční mírou se rozumí časové období jednoho kalendářního roku. Pro vyjádření hodnoty míry inflace se rozumí číselná hodnota s jedním desetinným číslem. Současně musí prodávající předložit doklady, ze kterých je zřejmé, že míra inflace se projevila na jeho vstupních nákladech přímo ovlivňujících cenu dodávaných produktů. Pak může prodávající požádat o zvýšení ceny o procentní částku přesahující 5%, nejvýše o 2,5%. Změna ceny je platná po písemném odsouhlasení obou smluvních stran (prodávající / kupující) a byl o této změně oboustranně podepsán dodatek ke smlouvě. Účinnost takového dodatku nabývá vložením do registru smluv. Prodávající může o změnu ceny z důvodu inflace požádat nejdříve po uplynutí druhého roku trvání smlouvy. Deflační doložka Kupující může požádat o změnu ceny z důvodu poklesu inflace v případě, že se průměrná roční míra inflace sníží pod 5 % oproti předchozímu roku. Roční mírou se rozumí časové období jednoho kalendářního roku. Pro vyjádření hodnoty míry inflace se rozumí číselná hodnota s jedním desetinným číslem. Pak se může cena snížit o procentní částku nižší než 5%, nejvýše o 2,5%. Změna ceny je platná po písemném odsouhlasení obou smluvních stran (prodávající / kupující) a byl o této změně oboustranně podepsán dodatek ke smlouvě. Účinnost takového dodatku nabývá vložením do registru smluv. Kupující může o změnu ceny z důvodu inflace požádat nejdříve po uplynutí druhého roku trvání smlouvy.
Los: LOT-0002
Titel: Netkaná textilie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky netkané textilie pro zdravotnictví dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: ÚN 03/2025 část 2
Haupteinstufung (cpv): 19270000 Vliesstoffe