2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żerdzi betonowych wraz z fundamentami na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A.
Beschreibung: Wskazany w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-CN/00739/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212226 Strommasten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa żerdzi betonowych wraz z fundamentami dla Oddziałów w Jeleniej Górze, Legnicy, Opolu, Wałbrzychu i Wrocławiu,
Beschreibung: wskazany w SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa żerdzi betonowych wraz z fundamentami dla Oddziałów w Bielsku-Białej, Będzinie, Częstochowie, Krakowie, Tarnowie i Gliwicach
Interne Kennung: Zadanie nr 2