2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup licencji czasowych Oprogramowania do automatyzacji"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji czasowych Oprogramowania do automatyzacji”, w tym: 1) dostawa Licencji czasowych na okres 12 miesięcy od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych; 2) świadczenie usług Wsparcia merytorycznego w liczbie 400 Roboczogodzin, w terminie 12 miesięcy od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych; 3) świadczenie usług Serwisu Oprogramowania w terminie 12 miesięcy od daty od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych; 4) Wdrożenie i konfiguracja nowych robotów programowych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 802847-2025
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.47.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Zakup licencji czasowych Oprogramowania do automatyzacji”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji czasowych Oprogramowania do automatyzacji”, w tym: 1) dostawa Licencji czasowych na okres 12 miesięcy od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych; 2) świadczenie usług Wsparcia merytorycznego w liczbie 400 Roboczogodzin, w terminie 12 miesięcy od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych; 3) świadczenie usług Serwisu Oprogramowania w terminie 12 miesięcy od daty od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych; 4) Wdrożenie i konfiguracja nowych robotów programowych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga, by zamówienie zostało zrealizowane w zakresie: 1) dostawy Licencji czasowych na okres 12 miesięcy, od daty od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych. 2) serwisu Oprogramowania przez okres 12 miesięcy od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych. 3) Wsparcia merytorycznego w liczbie 400 Roboczogodzin, które będzie obowiązywało przez 12 miesięcy od daty od daty zawartej w protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych. 4) wdrożenia i konfiguracji czterech Robotów programowych. Zgłoszenie dostawy i wdrożenia Robotów nastąpi sukcesywnie w okresie 10 miesięcy od daty zawarcia umowy. 5) Protokół odbioru certyfikatu potwierdzającego udzielenie Licencji czasowych zostanie podpisany przez Strony w terminie nie dłuższym niż 7 dni od dnia zawarcia Umowy. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 4. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen