2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wyposażenia dla szkół zawodowych w Sanoku” w ramach projektu „Dostosowanie infrastruktury edukacyjnej Powiatu Sanockiego do potrzeb kształcenia zawodowego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia dla szkół zawodowych w Sanoku w podziale na 5 części: 1) Część nr 1 - Sprzęt i wyposażenie sportowe - dla Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku 2) Część nr 2 – Program dla sterowań CNC oraz aktualizacja oprogramowania CAM - dla Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku. 3) Część nr 3 - Oprogramowanie do projektowania i symulacji dowodów elektrycznych, oprogramowanie do tworzenia dokumentacji pomiarowych/protokołów oraz pakiety biurowe - dla Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku. 4) Część nr 4 – Pomoce dydaktyczne -pedagog - dla Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku 5) Część nr 5 - Pomoce do zajęć psychologiczno – pedagogicznych pedagog i psycholog - dla Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań (części). Zamawiający nie ogranicza maksymalnej liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 3. Zasady prowadzenia postępowania, wskazane w niniejszej SWZ, są takie same dla każdej Części (chyba, że w treści SWZ wskazano inaczej). UWAGA: Zamawiający informuje. że każdorazowo gdy w opisie przedmiotu zamówienia użyto znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, to Zamawiający każdorazowo akceptuje asortyment równoważny, to znaczy posiadający równoważne główne funkcjonalności i parametry pozwalające na realizację celów jakim służy.
Interne Kennung: OR-II.272.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 37440000 Fitnessgeräte, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 22111000 Schulbücher, 37441700 Gymnastikbälle, 39162100 Lehrmittel, 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Część nr 1 - Sprzęt i wyposażenie sportowe - dla Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: ATLAS 8 STANOWISKOWY szuka 1 Orbitrek przednionapędowy szuka 1 Zestaw hantli jednoręcznych + stojaki 2x 1-14 kg szuka 1 Bieżnia elektryczna i szuka 1 Zestaw: gryfy + obciążenia 180 cm+50 cm/50 mm 150kg szuka 1 Stojak z asekuracją szuka 1 Regulowana ławka treningowa szuka 1 Poziomy rower treningowy szuka 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 37440000 Fitnessgeräte, 39300000 Diverse Ausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: 2) Część nr 2 – Program dla sterowań CNC oraz aktualizacja oprogramowania CAM - dla Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku.
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Program dla sterowań CNC z rodziny Siunumerik-licencja klasowa minium 18 stanowisk szt 1 Oprogramowanie Solid Edge szt 1 Oprogramowanie EdgeCAM szt 1
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: 3) Część nr 3 - Oprogramowanie do projektowania i symulacji dowodów elektrycznych, oprogramowanie do tworzenia dokumentacji pomiarowych/protokołów oraz pakiety biurowe - dla Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku.
Beschreibung: Dostawa obejmuje: oprogramowanie szt 15 oprogramowanie szt 20 oprogramowanie szt 6 oprogramowanie szt 6
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0005
Titel: 4) Część nr 4 – Pomoce dydaktyczne -pedagog - dla Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Test psychologiczny -SIPA - Inwentarz Stresu Rodzicielskiego dla Rodziców Nastolatków, Sheras, Abidin (zestaw) szt 1 Test psychologiczny - KBPK - R; Kwestionariusz do Badania Poczucia Kontroli – wersja zrewidowana, Krasowicz-Kupis, Wojnarowska (zestaw) szt 1 Ankiety dla nauczycieli. Zdrowie psychiczne w szkole (Literka.pl) szt 1 E-book "Nowe zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa psychicznego uczniów" szt 1 Czynniki leczące w psychoterapii - Czesław Czabała szt 1 Droga do samoprzyjaźni - e-book szt 1 Prewencja ryzyka samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Skąd mieliśmy wiedzieć? szt 1 Test psychologiczny - SOR - Skala Oceny Rodziny (pełen zestaw) szt 1 Test psychologiczny - MSEI - Wielowymiarowy Kwestionariusz Osobowości (komplet) szt 1 Test Psychologiczny - NPSR - Narzędzia Pomiaru Stresu i Radzenia Sobie ze Stresem - Juczyński i Ogińska-Bulik, 20009 szt 1 Test psychologiczny - CDI 2 TM - Zestaw Kwestionariuszy do Diagnozy Depresji u Dzieci i Młodzieży - Maria Kovacs (komplet) szt 1 Test psychologiczny - EAS - Kwestionariusz Temperamentu EAS (Buss, Plomin) szt 1 Test psychologiczny - KRR - Kwestionariusz Relacji Rodzinnych, Plopa i Połomski (zestaw) szt 1 Test psychologiczny - NPPPZ - Narzędzia Pomiaru w Promocji i Psychologii Zdrowia - Juczyński 2012 szt 1 Książka - Postępowanie w wybranych zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży szt 1 Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne u nastolatków. Poradnik z ćwiczeniami szt 1 Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych u młodzieży. Podręcznik terapeuty szt 1 Podróż do świata uczuć. Program edukacyjny i terapeutyczny dla dzieci. szt 1 Test psychologiczny - EPQ - R; Kwestionariusz Osobowości Eysencka EPQ-R oraz Kwestionariusz Osobowości Eysencka w Wersji Skróconej EPQ-R(S) szt 1 Test psychologiczny - PKIE - Popularny Kwestionariusz Inteligencji Emocjonalnej (Jaworska, Matczak, Ciechanowicz, Stańczak, Zalewska 2005) - zestaw szt 1 Rewalidacja w ogólnodostępnej szkole ponadpodstawowej. Zestaw fiszek Szt. 1 Gra - Zrozumieć, Opanować i Wykorzystywać Emocje - zbiór ćwiczeń Szt. 1 Gra - Góra uczuć. Gra terapeutyczno-edukacyjna Szt. 1 Zarządzanie sobą w czasie - karty pracy ćwiczenia grupowe mini-wykład. E-book Szt. 1
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
Los: LOT-0006
Titel: 5) Część nr 5 - Pomoce do zajęć psychologiczno – pedagogicznych pedagog i psycholog - dla Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: worki Sako Szt. 9 WORKI SENSORYCZNE Szt. 1 piłeczki antystresowe Komp. 1
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen