See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa butów wodochronnych poliuretanowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa butów wodochronnych poliuretanowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 519553-2024
Interne Kennung: 702401131
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: unieważnienie
Interne Kennung: Buty wodochronne poliuretanowe