114965-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzwerkinfrastruktur – Dodávky HW pro infrastrukturu Cisco
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky HW pro infrastrukturu Cisco
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro zadávání jednotlivých dílčích zakázek na dodávky HW pro infrastrukturu Cisco, tj. dodávky aktivních síťových prvků výrobce Cisco Systems, Inc. (dále také „Cisco“, www.cisco.com) subkategorie Datacenter Networking, Networking Switches a Networking Securita, poskytování SW produktů výrobce Cisco subkategorie Datacenter Networking, Networking Switches a Networking Securita formou on-premis tzv. Subscription Licenses na období 12, 36, 60 nebo 84 měsíců, poskytování technické podpory, jejíž součástí je mimo jiné poskytování služeb technické podpory výrobce Cisco a to buď „Cisco SmartNet Total Care 8x5xNBD“ nebo „Success Track 8x5xNBD“ na 12, 36, 60 nebo 84 měsíců, a poskytování služeb spočívajících zejména v provádění profylaxí a rozvojových činností, poskytování konzultací k novým funkcionalitám aktivních síťových prvků výrobce Cisco a realizacích návrhů datových sítí, a to prostřednictvím členů realizačního týmu.
Interne Kennung7500035173
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001