See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Persoonlijk Leiderschap
Beschreibung: De opdracht betreft de dienst voor Persoonlijk Leiderschap en bestaat uit twee percelen (traineeship en management leertraject).
Interne Kennung: T72841-65cb31a1e478c3c3689eecfd
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft SAS-Procedure met kenmerken van een onderhandelingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Traineeship
Beschreibung: NS wil een kwalitatief goed traineeship dat een solide basis legt voor een mensgerichte loopbaan binnen NS. De overkoepelende doelstelling van het traineeship is om talentvolle starters te binden aan NS en ze te ontwikkelen tot verbindende leiders met veranderkracht.
Interne Kennung: T72841-65ccc9685e21432b17b5d8d7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ontwikkelprogramma voor interne talenten traineeship.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Management Leertraject
Beschreibung: NS is op zoek naar een leverancier die kan ondersteunen in het (her)ontwerpen van (onderdelen van) het Management Leertraject. Het overkoepelende doel van het Management Leertraject bij NS is om nieuwe 1e en 2e lijns leidinggevenden te voorzien van de benodigde vaardigheden, inzichten, zelfkennis en mensgerichte mindset om effectief leiding te geven binnen de organisatie. Bovendien zal het management leertraject bijdragen aan het behalen van organisatiedoelen, een gevoel van eenheid en samenwerking binnen NS bevorderen en het opbouwen van een goed netwerk.
Interne Kennung: T72841-65ccc9685e21432b17b5d8d8