2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenach należących do zasobów TBS Wrocław Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenach należących do zasobów TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 4 części (zwane dalej również zadaniami), tj.: a) Zadanie nr 1 – dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie działki nr dz. 14/4 (AM-21, obręb Psie Pole - całkowita powierzchnia placu: ok. 180m2) przy ul. Zielnej 4-22, należącej do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1 b) Zadanie nr 2 – dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie działki nr dz. 129 (AM-24, obręb Kowale - całkowita powierzchnia placu: ok. 270m2) przy ul. Krzywoustego 91-93a, należącej do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2 c) Zadanie nr 3 – dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie działki nr dz. 12/59 (AM-16, obręb Pilczyce) przy ul. Górniczej 24-50, należącej do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3 d) Zadanie nr 4 – dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie działki nr dz. 9/28 (AM-4, obręb Kleczków) przy ul. Trzebnickiej 76 b-e, należącej do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 4
Interne Kennung: BZP.360.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem przy ul. Zielnej 4-22
Beschreibung: Dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie działki nr dz. 14/4 (AM-21, obręb Psie Pole - całkowita powierzchnia placu: ok. 180m2) przy ul. Zielnej 4-22, należącej do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem przy ul. Krzywoustego 91-93a
Beschreibung: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie działki nr dz. 129 (AM-24, obręb Kowale - całkowita powierzchnia placu: ok. 270m2) przy ul. Krzywoustego 91-93a, należącej do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem przy ul. Górniczej 24-50,
Beschreibung: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie działki nr dz. 12/59 (AM-16, obręb Pilczyce) przy ul. Górniczej 24-50, należącej do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem przy ul. Trzebnickiej 76 b-e
Beschreibung: a) dotyczy dostawy urządzeń zabawowych wraz z montażem na terenie działki nr dz. 9/28 (AM-4, obręb Kleczków) przy ul. Trzebnickiej 76 b-e, należącej do zasobów TBS Wrocław sp. z o. o. w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 4
Interne Kennung: Zadanie 4