2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj dočasného řešení IS EDC a dalších systémů EDC
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění implementačních a konzultačních služeb pro rozvoj MVP1 (Dočasné řešení EDC, jak je popsáno v Příloze č. 10 vzoru Rámcové dohody v části 3 Zadávací dokumentace) a dalších systémů EDC.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1