115170-2025 - Wettbewerb
Belgien – Lohn- und Gehaltsabrechnung – Raamovereenkomst Aanstelling Sociaal Secretariaat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst Aanstelling Sociaal Secretariaat
BeschreibungVlotter CV wil een erkend sociaal secretariaat aanstellen dat een geïntegreerd systeem aanbiedt voor loon- en personeelsadministratie. Dit omvat volwaardige payrollsoftware en de volledige opvolging, ondersteuning en uitvoering van de loonadministratie. Daarnaast moet de dienstverlening naadloos kunnen koppelen met de bestaande software, zoals het tijdsregistratiesysteem, het systeem voor planning en facturatie en het boekhoudpakket (welke kunnen wijzigen tijdens de looptijd van de opdracht). Er wordt een uitgebreide service verwacht die ondersteuning biedt bij de uitdagingen van de organisatie, met ‘ontzorging’ en ‘partnership’ als kernbegrippen.
Interne Kennung2025/001
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025/001 - 1
BeschreibungRaamovereenkomst Aanstelling Sociaal Secretariaat
Interne Kennung1