115184-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Autobahnen – D3 0310/II Hodějovice - Třebonín
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD3 0310/II Hodějovice - Třebonín
BeschreibungStavba 0310/II v úseku Hodějovice - Třebonín společně se stavbou 0310/I v úseku Úsilné - Hodějovice vytvoří východní dálniční obchvat Českých Budějovic, který odkloní intenzivní tranzitní dopravu směrem do Rakouska. Stavba 0310/II zahrnuje úsek čtyřpruhové, směrově rozdělené dálnice D3 v délce 12,536 km, tři dálniční mimoúrovňové křižovatky, 21 dálničních a silničních mostů, několik přeložek silnic I., II. a III. třídy a přeložku železniční trati (České Velenice - Plzeň) se třemi železničními mosty.
Interne Kennung05PT-001025
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
LosLOT-0001