115192-2026 - Ergebnis
Polen – Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte – Zakup i dostawa rezonansu magnetycznego z wyposażeniem wraz z niezbędnymi pracami modernizacyjnymi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa rezonansu magnetycznego z wyposażeniem wraz z niezbędnymi pracami modernizacyjnymi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa rezonansu magnetycznego z wyposażeniem wraz z niezbędnymi pracami modernizacyjnymi w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: - Zestawienie warunków i parametrów wymaganych; - Opis prac budowlanych wraz z załącznikami - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami, stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).
Vorherige Bekanntmachung48348-2026
Interne Kennung4/2025/KPO/ONKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111610 Magnet-Resonanz-Anlage, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik
5. Los
LosLOT-0002
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa rezonansu magnetycznego z wyposażeniem wraz z niezbędnymi pracami modernizacyjnymi w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: Zestawienie warunków i parametrów wymaganych; Opis prac budowlanych wraz z załącznikami, Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami, stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach). 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany”, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE; Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.