11524-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Wartung von Aufzugsanlagen – Transportinstallaties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransportinstallaties
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor de uitvoering van beheer en onderhoudswerkzaamheden aan de liften en één (1) leverancier voor de uitvoering van beheer en onderhoudswerkzaamheden aan de roltrappen. De gekozen leverancier(s) dienen te kunnen voorzien in de behoefte van de aanbestedende dienst welke in paragraaf 1.2.3. is toegelicht in deel A beschrijvend document. Zie aanbestedingsdocument (deel A).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie deel A beschrijvend document
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50740000 Reparatur und Wartung von Rolltreppen
5. Los
LosLOT-0001
TitelLiften
BeschreibungBetreft de uitvoering van beheer en onderhoudswerkzaamheden aan liften. Zie aanbestedingsdocument deel A en het prijzenblad
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging
LosLOT-0002
TitelRoltrappen
BeschreibungBetreft de uitvoering van beheer en onderhoudswerkzaamheden aan roltrappen. Zie deel A beschrijvend document en het prijzenblad.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 50740000 Reparatur und Wartung von Rolltreppen