2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz terenów zewnętrznych w MzOR i BP”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie utrzymania porządku i czystości 2 (dwóch) jednostkach Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie oraz w 37 Biurach Powiatowych na terenie województwa mazowieckiego oraz utrzymanie porządku terenów zewnętrznych ośmiu (8) z tych nieruchomości a) Część nr 1 – usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości w 37 Biurach Powiatowych na terenie województwa mazowieckiego oraz utrzymanie porządku terenów zewnętrznych ośmiu (8) z tych nieruchomości, b) Części nr 2 - usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości w 2 (dwóch) jednostkach Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie. Dokładny opis przedmiotu zamówienia (zestawienie objętych usługą powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych wraz ze wskazaniem lokalizacji placówek oraz zakres czynności i obowiązków w ramach wykonywanych usług sprzątania powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej) zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, a także załączniku nr 3 do SWZ. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: BOR07.2610.3.2025.DS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości w 37 Biurach Powiatowych na terenie województwa mazowieckiego oraz utrzymanie porządku terenów zewnętrznych ośmiu (8) z tych nieruchomości.
Beschreibung: 4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia (zestawienie objętych usługą powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych wraz ze wskazaniem lokalizacji placówek oraz zakres czynności i obowiązków w ramach wykonywanych usług sprzątania powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej) zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, a także załączniku nr 3 do SWZ. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część nr 1 - Biura Powiatowe
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości w 2 (dwóch) jednostkach Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie.
Interne Kennung: część nr 2 - Mazowiecki Oddział Regionalny ARiMR w Warszawie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung