2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym na terenie gminy Ochotnica Dolna.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest informacja o zamiarze zawarcia umowy, obejmującej świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym, na liniach komunikacyjnych relacji: a) Zadanie I [linia komunikacyjna: Ochotnica Górna (Stalmachówka) – Tylmanowa (Rzeka) b) Zadanie II [linia komunikacyjna: Ochotnica Dolna (Urząd Gminy) – Ochotnica Dolna Młynne (Jagieły)] c) Zadanie III [linia komunikacyjna: Tylmanowa (Rzeka) – Tylmanowa (Kłodne)] d) Zadanie IV [linia komunikacyjna: Ochotnica Górna – Ochotnica Górna Jaszcze V] e) Zadanie V [linia komunikacyjna: Ochotnica Górna – Ochotnica Górna Jamne V] f) Zadanie VI [linia komunikacyjna: Ochotnica Górna Stalmachówka – Krościenko n/D] dla których to Gmina Ochotnica Dolna jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym, na liniach komunikacyjnych relacji: a) Zadanie I [linia komunikacyjna: Ochotnica Górna (Stalmachówka) – Tylmanowa (Rzeka) b) Zadanie II [linia komunikacyjna: Ochotnica Dolna (Urząd Gminy) – Ochotnica Dolna Młynne (Jagieły)] c) Zadanie III [linia komunikacyjna: Tylmanowa (Rzeka) – Tylmanowa (Kłodne)] d) Zadanie IV [linia komunikacyjna: Ochotnica Górna – Ochotnica Górna Jaszcze V] e) Zadanie V [linia komunikacyjna: Ochotnica Górna – Ochotnica Górna Jamne V] f) Zadanie VI [linia komunikacyjna: Ochotnica Górna Stalmachówka – Krościenko n/D] dla których to Gmina Ochotnica Dolna jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego. 2. Przewidywany tryb udzielenia zamówienia - Organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.