115359-2025 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Ontwerp en bouw van een zwembad te Leopoldsburg
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp en bouw van een zwembad te Leopoldsburg
Beschreibung: De gemeente Leopoldsburg wenst een nieuw zwembad te realiseren waarvoor een DB-overeenkomst zal worden gesloten met een design-buildteam.
Interne Kennung: s 1381 - Gemeente Leopoldsburg
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: s 1381 - Gemeente Leopoldsburg - 1
Beschreibung: Gemeente Leopoldsburg: Ontwerp en bouw van een zwembad - Oproep tot indiening van aanvragen tot deelneming voor de overheidsopdracht voor werken
Interne Kennung: 1