See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst IbDH inhuur personeel
Beschreibung: Het ingenieursbureau Den Haag (IbDH) is het ingenieursbureau van de gemeente Den Haag. IbDH is onderdeel van de gemeente en voert alleen opdrachten uit ten behoeve interne opdrachtgevers uit de gemeentelijke organisatie. Het ingenieursbureau staat hiermee ten dienste van haar interne opdrachtgevers. Voor het uitbrengen van adviezen en het realiseren van projectopdrachten wordt samenwerking met alle onderdelen van de organisatie gezocht. Om goed bij te kunnen dragen aan de missie, visie en doelstellingen van de gemeente Den Haag en IbDH en haar opdrachtgevers in het bijzonder zijn de juiste kennis, kunde en capaciteit nodig. De scope van voorliggende aanbesteding betreft het invulling geven aan de behoefte aan kennis, kunde of capaciteit voortvloeiend uit de keuze voor een make-strategie door het tijdelijk verwerven bij gebrek aan deze kennis, kunde of capaciteit in de eigen organisatie. Als gekozen wordt voor het extern betrekken van deze kennis, kunde en capaciteit dan heeft IbDH behoefte aan een kader waarmee het inkopen van deze kennis, kunde en capaciteit zo effectief en efficiënt mogelijk kan plaats vinden, waarbij maximale kwaliteit tegen een zo gunstig mogelijke prijs wordt verkregen. IbDH wenst deze kennis, kunde en capaciteit aan zich te binden door tijdelijke inhuuropdrachten, op basis waarvan personeel in haar organisatie ingezet kan worden en onder de aansturing van management van het bureau valt. Het gaat hier dan sec over de inzet van extern personeel met de kennis, kunde en capaciteit, en niet om het uitzetten van specifieke vraagstukken of projectopdrachten. Het doel van deze aanbesteding is om per perceel te komen tot een raamovereenkomst met meerdere partijen, voor de duur van 2 jaar met een optie voor verlenging van twee keer één jaar, waaronder behoefte aan het inhuren van tijdelijk personeel voor het IbDH uitgezet kan worden. Het IbDH wenst deze aanbestedingsprocedure zorgvuldig maar voortvarend te doorlopen. Hiervoor is een strakke planning opgesteld, waarbij van geïnteresseerde marktpartijen wordt verwacht dat ze hierin meegaan. Om geïnteresseerde marktpartijen hierover tijdig te informeren, is besloten om deze vooraankondiging te publiceren. De relevante mijlpalen zijn als volgt: - Publicatie aanbestedingsdocumenten: 17 juni 2024 - Informatiebijeenkomst voor geïnteresseerde marktpartijen (online): 24 juni 2024, 10:00 uur - Uiterste datum indienen inschrijvingen: 16 september 2024 - Startdatum raamovereenkomst: 1 januari 2025
Interne Kennung: DSB-24.050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Ontwerp - Openbare ruimte
Beschreibung: Bij het Cluster Ontwerp werken zo’n 45 medewerkers, verdeeld over verschillende disciplines, zoals landschapsarchitecten, architecten, ontwerpers openbare ruimte, kostenspecialisten, verkeerskundig ontwerpers, tekenaars openbare ruimte en verkeerstechnische tekenaars en monodisciplinaire projectmanagers. In perceel 1 behoren in hoofdzaak de volgende functieprofielen: - Landschapsarchitect - Ontwerper openbare ruimte - Tekenaar-modelleur openbare ruimte Naast de hierboven genoemde functies wordt de mogelijkheid behouden om ook functies die qua aard passen in dit perceel uit te vragen binnen dit perceel. Dit betreffen in alle gevallen functies in het fysiek domein, in de ontwerpfase van projecten en gericht op de ontwikkeling en realisatie van projecten in de openbare ruimte. Dit perceel kent een verwachte omvang van € 2.250.000,- gedurende de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Als maximumomvang wordt € 5.500.000 aangehouden,. Er wordt voor dit perceel een raamovereenkomst afgesloten met meerdere raamcontracten die in minicompetitie kandidaten aanbieden als reactie op een offerteaanvraag.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Ontwerp - Verkeer
Beschreibung: Bij het Cluster Ontwerp werken zo’n 45 medewerkers, verdeeld over verschillende disciplines, zoals landschapsarchitecten, architecten, ontwerpers openbare ruimte, kostenspecialisten, verkeerskundig ontwerpers, tekenaars openbare ruimte en verkeerstechnische tekenaars en monodisciplinaire projectmanagers. In perceel 2 behoren o.a. de volgende functieprofielen: - Verkeerskundig ontwerper - Tekenaar-modelleur Verkeer Naast de hierboven genoemde functies wordt de mogelijkheid behouden om ook functies die qua aard passen in dit perceel uit te vragen binnen dit perceel. Dit betreffen in alle gevallen functies in het fysiek domein, in de ontwerpfase van projecten en gericht op de ontwikkeling en realisatie van projecten in de openbare ruimte. Dit perceel kent, op basis van de spendanalyse van de afgelopen periode, een verwachte omvang van € 3.250.000,- gedurende de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Als maximumomvang wordt € 8.000.000 aangehouden. Er wordt voor dit perceel een raamovereenkomst afgesloten met meerdere raamcontracten die in minicompetitie kandidaten aanbieden als reactie op een offerteaanvraag.
Interne Kennung: DSB 24.050
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Voorbereiding
Beschreibung: Bij het cluster Voorbereiding werken ongeveer 70 mensen, verdeeld over diverse expertisegebieden, zoals Civiele techniek, Constructies, Cultuurtechniek en Milieu in de voorbereidende fase. In dit perceel behoren o.a. de volgende functieprofielen (variërend van junior – medior – senior): - Tekenaar - Werkvoorbereider - Technisch Projectleider - Specialist civiele techniek - Specialist constructies - Specialist cultuurtechniek - Specialist milieu Naast de hierboven genoemde functies wordt de mogelijkheid behouden om ook functies die qua aard passen in dit perceel uit te vragen binnen dit perceel. Dit betreffen in alle gevallen functies in het fysiek domein, in de ontwerpfase van projecten en gericht op de ontwikkeling en realisatie van projecten in de openbare ruimte. Dit perceel kent een verwachte omvang van € 11.250.000, - gedurende de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Als maximumomvang wordt € 25.000.000 aangehouden. Er wordt voor dit perceel een raamovereenkomst afgesloten met meerdere raamcontracten die in minicompetitie kandidaten aanbieden als reactie op een offerteaanvraag.
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Uitvoering
Beschreibung: Bij het cluster Uitvoering werken ongeveer 60 mensen, waarvan ongeveer 50 medewerkers op het gebied van Directievoering & Toezicht en 10 Landmeters. De directievoerders/contractmanagers zijn integraal verantwoordelijk voor de begeleiding van de uitvoering van een project en worden daarbij bijgestaan door vakinhoudelijke toezichthouders. In dit perceel valt het detacheren van tijdelijke personeel t.b.v. IbDH met betrekking tot uitvoering gerelateerde werkzaamheden in de openbare ruimte in de werkvelden constructies, installaties (elektrotechnisch & mechanisch), openbare verlichting, civiele techniek, cultuurtechniek, landmeetkunde en veiligheid. Onder dit perceel vallen o.a. de volgende functieprofielen: - Directievoerder - Toezichthouder Naast de hierboven genoemde functies wordt de mogelijkheid behouden om ook functies die qua aard passen in dit perceel uit te vragen binnen dit perceel. Dit betreffen in alle gevallen functies in het fysiek domein, in de ontwerpfase van projecten en gericht op de ontwikkeling en realisatie van projecten in de openbare ruimte. Dit perceel kent een verwachte omvang van € 8.000.000,- gedurende de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Als maximumomvang wordt € 20.000.000 aangehouden. Er wordt voor dit perceel een raamovereenkomst afgesloten met meerdere raamcontracten die in minicompetitie kandidaten aanbieden als reactie op een offerteaanvraag.