2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie lokalowym zasobem Miasta Tarnobrzega
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia pn. Zarządzanie lokalowym zasobem Miasta Tarnobrzega, jest: Organizowanie oraz wykonywanie prac związanych z zarządzaniem zasobem nieruchomości, zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa w odniesieniu do następujących nieruchomości: 1) budynków mieszkalnych stanowiących wyłączną własność Miasta Tarnobrzega (100% komunalne); 2) lokali mieszkalnych Miasta Tarnobrzega w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych. Zakres ten nie będzie obejmował zadań dotyczących zarządzania częściami wspólnymi w nieruchomościach wspólnot mieszkaniowych wynikających z przepisów ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1048); 3) budynków i lokali użytkowych oraz garaży stanowiących własność Miasta Tarnobrzega oraz Skarbu Państwa; 4) lokali użytkowych we wspólnotach użytkowych; 5) terenów zieleni przy budynkach komunalnych.
Interne Kennung: BZP-I.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U z roku 2024 poz. 1320 ze zm.) cyt.: Termin składania ofert nie może być krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Natomiast ust. 4 ww. artykułu stanowi cyt.: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. Z kolei art. 63 ust. 1 mówi cyt.: W postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości równej lub przekraczającej progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, wniosek, o którym mowa w art. 371 ust. 3, oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. Postępowanie na Zarządzanie lokalowym zasobem Miasta Tarnobrzega będzie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ww. ustawy, tylko i wyłącznie w formie elektronicznej poprzez platformę e-Zamówienia. Zarówno oferta oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, a także wszelkie podmiotowe środki dowodowe będą składane przez wykonawcę w formie elektronicznej tj. podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym i złożone za pośrednictwem platformy zamówienia. Wobec powyższego przesłanki art. 138 ust. 4 w związku z art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zostaną wypełnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001