2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja miasta Lubina podczas współzawodnictwa w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług promocyjnych miasta Lubin poprzez sport. Promocja poprzez sport jest wykazywana jako jedna z najskuteczniejszych platform komunikowania się z rynkiem. Kampania promocyjna ma na celu kreowanie pozytywnego wizerunku miasta. Realizacja w zakresie promocji miasta nastąpi podczas rozgrywek w Plis Lidze piłki ręcznej kobiet i mężczyzn.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001