See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de levering van onderdompelingscursussen Engels.
Beschreibung: Overheidsopdracht voor de levering van onderdompelingscursussen Engels.
Interne Kennung: 2024_ORDI_190_ENS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024_ORDI_190_ENS - 1
Beschreibung: Dienstverleningsopdracht voor het organiseren van Engelse lessen buiten de schooltijd voor het schooljaar 2024-2025
Interne Kennung: 1