2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reserveringssysteem en Roomdisplays
Beschreibung: VNG wil de verschillende bestaande reserveringssystemen vervangen door één nieuw systeem, waarbij roomdisplays voor de vergaderzalen zijn gekoppeld. In verband met de mogelijkheid tot hybride vergaderen in de vergaderzalen wil VNG Outlook als eerste ingang gebruiken voor de reservering van vergaderzalen. Reserveringen in Outlook worden automatisch doorgezet naar het reserveringssysteem, waar een totaal overzicht is van alle reserveringen. Hieraan gekoppeld wil VNG elke vergaderzaal in het vergadercentrum voorzien van een roomdisplay, waarop zichtbaar is of deze vrij of bezet is en welke vergadering bezig is. 1 reserveringssysteem voor circa 1500 personeelsleden en 5 overzichtsschermen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele Opdracht
Beschreibung: Gehele Opdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging twee (2) keer twee (2) jaar.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gehele Opdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties: