2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling Hanzebadlocatie
Beschreibung: Vrijwillige transparantie vooraf, publicatie in het kader van een niet-wezenlijke wijziging. De Gemeente is van mening dat het Addendum geen aanbestedingsrechtelijk niet-toegestane wijzigingen van de Ontwikkelingsovereenkomst bevat omdat wordt voldaan aan de voorwaarden van artikel 2.163e Aanbestedingswet 2012: a) de behoefte aan wijzigingen is het gevolg van omstandigheden die een zorgvuldige aanbestedende dienst niet kon voorzien, b) de wijzigingen brengen geen verandering in de algemene aard van de Inschrijving mee en het economisch evenwicht van de overeenkomst niet wijzigt in het voordeel van de opdrachtnemer c) De verhoging van de prijs niet meer bedraagt dan 50% van de waarde van de oorspronkelijke opdracht. Voor verdere toelichting zie Bijlage 1: Toelichting (niet-wezenlijke) wijziging voormalige Hanzebadlocatie Zwolle. 1
Interne Kennung: 2017 Z-Hanzebadlocatie
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hanzebadlocatie
Beschreibung: De initiële opdracht Hanzebadlocatie betrof: het ontwerpen en realiseren en afzetten van woningen, commercieel vastgoed, niet-commercieel vastgoed en parkeren (in een gebouwde voorziening, niet op maaiveld) en de aanleg van de bijbehorende openbare ruimte. Verdere informatie over de initiële opdracht, zie hiervoor de onderstaande link: https://eu.eu-supply.com/ctm/Supplier/PublicPurchase/286772/0/0?returnUrl=&b=CTMSOLUTION 1
Interne Kennung: 1