2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering bedrijfskleding de Rechtspraak
Beschreibung: Leveren bedrijfskleding voor de Rechtspraak 2.100.000
Interne Kennung: BK2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering bedrijfskleding voor de Rechtspraak
Beschreibung: De Opdracht betreft het op afroep, onder een Raamovereenkomst, leveren van bedrijfskleding voor de Rechtspraak.
Interne Kennung: 1