115603-2026 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Świadczenie usług utrzymania czystości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług utrzymania czystości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w obiektach Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, tj.: a)Część 1: - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni biurowej 7.844,31 m² - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni archiwum 331,68 m² - ul. 27 Grudnia 15 – o powierzchni biurowej 280,00 m² - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni zewnętrznej 1.098,50 m² - Al. Marcinkowskiego 2 – o powierzchni biurowej 254,00 m² b) Część 2: - ul. Chlebowa 4/8 - o powierzchni biurowej 2.355,12 m² - ul. Chlebowa 4/8 - o powierzchni archiwum 448,84 m² - os. Armii Krajowej 101 – o powierzchni biurowej 102,50 m² - ul. Rabczańska 1 – o powierzchni archiwum 453,00 m²
Interne KennungOG.261.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż wskazano w art.138 ust. 1Pzp )35 dni) w związku z faktem, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Uprawnienie takie zostało zawarte w art. 138 ust.4 Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - sprzątanie budynków przy ul. 27 Grudnia 15 oraz Al. Marcinkowskiego 32, Al. Marcinkowskiego 2
BeschreibungSprzątanie następujących lokalizacji: - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni biurowej 7.844,31 m² - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni archiwum 331,68 m² - ul. 27 Grudnia 15 – o powierzchni biurowej 280,00 m² - Al. Marcinkowskiego 32 – o powierzchni zewnętrznej 1.098,50 m² - Al. Marcinkowskiego 2 – o powierzchni biurowej 254,00 m²
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 sprzątanie budynków przy ul. Chlebowa 4/8 oraz os. Armii Krajowej 101 oraz ul. Rabczańska 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, zwane dalej Usługami, w następującym zakresie: - ul. Chlebowa 4/8 - o powierzchni biurowej 2.355,12 m² - ul. Chlebowa 4/8 - o powierzchni archiwum 448,84 m² - os. Armii Krajowej 101 – o powierzchni biurowej 102,50 m² - ul. Rabczańska 1 – o powierzchni archiwum 453,00 m²
Interne KennungCzęść 2