2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych wraz z jego instalacją oraz przekazaniem pracownikom Zamawiającego instruktażu w zakresie jego obsługi. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1) i Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2).
Vorherige Bekanntmachung: 390719-2025
Interne Kennung: ZP.2510.32A.2025.UE
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001