See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko-Kamienna
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia został podzielony na 19 niezależne części w sposób opisany w Załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 684425-2025
Interne Kennung: POST/DYS/OSK/LZA/03330/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 34,800 km
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 8,200 km
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 14, 900 km
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Skarżysko-Kamienna o łącznej długości 41,600 km
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 87,270 km
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 7,670 km
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 88,990 km
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 103,485 km
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 112,800 km
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 75,402 km
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 2 (RE Kielce) o łącznej długości 19,500 km
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 79,675 km
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 82,331 km
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 110,605 km
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 16,100 km
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 50,452 km
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 3 (RE Skarżysko) o łącznej długości 56,820 km
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 5 (RE Ostrowiec) o łącznej długości 42,477 km
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE 5 (RE Ostrowiec) o łącznej długości 143,817 km
Interne Kennung: Część 19