See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przygotowanie i realizacja szkoleń specjalistycznych nt. profilaktyki uzależnień”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i realizacji szkoleń specjalistycznych nt. profilaktyki uzależnień w formie stacjonarnej dla uczestników z terenu województwa mazowieckiego. Zamówienie zostało podzielone na 5 części.
Interne Kennung: MC-ZU/KBCH/351-7/2025 PN/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art.138 ust 2.pkt 2 występuje niezwłoczna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert motywowana dużym zainteresowaniem szkoleniami oraz liczbą i czasem trwania zaplanowanych szkoleń. w postepowaniu zaplanowano 6 szkoleń 3 -dniowych oraz 4 szkolenia w wymiarze 100 godzin dydaktycznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen, 79540000 Dolmetscherdienste, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - 6 szkoleń „Profilaktyka uzależnień chemicznych i behawioralnych”;
Beschreibung: 6 szkoleń „Profilaktyka uzależnień chemicznych i behawioralnych”;
Interne Kennung: Część 1 - MC-ZU/KBCH/351-7/2025 PN/U/S
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen, 79540000 Dolmetscherdienste, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - 1 szkolenie „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych - I stopnia”
Beschreibung: 1 szkolenie „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych - I stopnia”
Interne Kennung: Część 2 - MC-ZU/KBCH/351-7/2025 PN/U/S
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - 1 szkolenie „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych - II stopnia”
Beschreibung: 1 szkolenie „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych - II stopnia”
Interne Kennung: Część 3 - MC-ZU/KBCH/351-7/2025 PN/U/S
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - 1 szkolenie „Psychoterapia uzależnień dzieci i młodzieży”;
Beschreibung: 1 szkolenie „Psychoterapia uzależnień dzieci i młodzieży”
Interne Kennung: Część 4 - MC-ZU/KBCH/351-7/2025 PN/U/S
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - 1 szkolenie „Rozwój i superwizja w profilaktyce uzależnień”.;
Beschreibung: 1 szkolenie „Rozwój i superwizja w profilaktyce uzależnień”.
Interne Kennung: Część 5 - MC-ZU/KBCH/351-7/2025 PN/U/S