115712-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – ZZP.260.1.26.2024_Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZP.260.1.26.2024_Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - AQUA Lublin oraz CRS Łabędzia. Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A oraz Zał. Nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 709395-2024
Interne Kennung: ZZP.260.1.26.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - AQUA Lublin oraz CRS Łabędzia. 2. Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysie ofertowym oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A oraz Zał. Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.260.1.26.2024_Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w Obiektach Basenowych należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Bystrzyca” w Lublinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością