See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Gniewino w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych obejmujący 1794 punkty adresowe w zabudowie jednorodzinnej oraz 27 w zabudowie wielorodzinnej. • Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy i innej wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe obejmujące 589 punktów adresowych zlokalizowanych w miejscowościach: Bychowo, Czymanowo, Nadole, Perlino, Chynowie, Dąbrówka, Gniewino, Kostkowo, Mierzyno, Mierzynko, Opalino, Rybno, Salino, Salinko, Strzebielinko. • Odbiór i transport odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). • Odbiór i transport odpadów komunalnych segregowanych (plastik i szkło) z 28 pojemników (tzw. „piłek”) o pojemności 1,5 m3. • Przekazywanie odebranych odpadów komunalnych do instalacji komunalnej w Chlewnicy, 76-230 Potęgowo. • Dostarczenie na czas realizacji przedmiotowego zamówienia worków oraz pojemników do zbierania odpadów komunalnych dla nieruchomości zamieszkałych. • Dostarczenie na czas realizacji przedmiotowego zamówienia worków do zbierania odpadów komunalnych dla nieruchomości letniskowych. • Dostarczenie na czas realizacji przedmiotowego zamówienia pojemników i kontenerów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zlokalizowanego w Gniewinie przy ul. Mostowej 1. • Dostarczenie pojemników (120 l oraz 6 l) na odpady bio-kuchenne na czas realizacji zamówienia dla nieruchomości zamieszkałych. • Dostarczenie pojemników (120 l oraz 240 l) na odpady frakcji papieru oraz szkła dla nieruchomości zamieszkałych. • Dostarczenie na czas realizacji zamówienia worków kompostowalnych o poj. 8-10l, spełniających wymogi normy EN13432 na odpady biokuchenne, w ilości 140 sztuk na rok dla nieruchomości, które nie kompostują resztek jedzenia. • Sporządzenie w wersji papierowej i elektronicznej harmonogramów wywozu odpadów komunalnych. • Udostępnienie mieszkańcom darmowej aplikacji na telefon komórkowy, która zapewni otrzymywanie harmonogramu wywozu odpadów, informacji o funkcjonowaniu PSZOK i prawidłowej segregacji odpadów. • Wyposażenie pojazdów w system monitoringu GPS oraz kamer z rejestracją obrazu w trakcie wykonywania usługi odbioru odpadów. • Przeprowadzenie 3 godzin zajęć edukacyjnych w szkołach i przedszkolach, na temat gospodarowania odpadami. • Kontrola przestrzegania prawidłowej segregacji odpadów komunalnych wystawianych do odbioru przez właścicieli nieruchomości. • Składanie informacji potrzebnych do sporządzenia analizy gospodarki odpadami komunalnymi.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych obejmujący 1794 punkty adresowe w zabudowie jednorodzinnej oraz 27 w zabudowie wielorodzinnej. • Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy i innej wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe obejmujące 589 punktów adresowych zlokalizowanych w miejscowościach: Bychowo, Czymanowo, Nadole, Perlino, Chynowie, Dąbrówka, Gniewino, Kostkowo, Mierzyno, Mierzynko, Opalino, Rybno, Salino, Salinko, Strzebielinko.