2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego statycznego walca drogowego ogumionego, równiarki drogowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej równiarki drogowej i statycznego walca drogowego ogumionego w rozbiciu na części: Część 1 – równiarka drogowa, Część 2 – statyczny walec drogowy ogumiony dla Zakładu Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o., ul. Toruńska 56, 87-162 Lubicz Dolny
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43312400 Straßenwalzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43221000 Straßenplanierer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – równiarka drogowa,
Beschreibung: Równiarka drogowa - 1 szt.
Haupteinstufung (cpv): 43221000 Straßenplanierer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – statyczny walec drogowy ogumiony
Beschreibung: Statyczny walec drogowy ogumiony - 1 szt.