2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym w parterze oraz garażem podziemnym wraz z infrastrukturą przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym w parterze oraz garażem podziemnym wraz z infrastrukturą przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie na działce ew. nr 12/7 z obrębu 4 18 11 w zakresie rzeczowym objętym projektem budowlano-wykonawczym, przedmiarami robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz opisem przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: opis przedmiotu zamówienia z załącznikami - załącznik nr 10 do SWZ ( link do dokumentacji: http://www.tbspolnoc.home.pl/pub/DI/Zal_do_OPZ_Jagiellonska.zip ), wzór umowy – zał. nr 5 do SWZ oraz SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym w parterze oraz garażem podziemnym wraz z infrastrukturą przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie.