See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch Aankoop Systeem Inhuur derden voor Tilburg University
Beschreibung: Dynamisch Aankoop Systeem Inhuur derden voor Tilburg University Onbepaald
Interne Kennung: TiU/FS07525
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Marketing & Communicatie
Beschreibung: Uitvoerende werkzaamheden en advisering op het gebied van Marketing & Communicatie, o.a. pr, branding, eventondersteuning, persvoorlichting, social media, fotografie en copywriting.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Human Resource Management
Beschreibung: Advies en/of werkzaamheden binnen de divisie HR, o.a. op het gebied van HR-beleid; organisatieontwikkeling; persoonlijke en leiderschapsontwikkeling; HR-trainingen voor wetenschappelijk personeel en ondersteunend- en beheerspersoneel.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Facility Services
Beschreibung: Advies en/of werkzaamheden op facilitair gebied, o.a. op het gebied van gebouwen en terreinen, hospitality, beveiliging, logistiek, schoonmaak, afval, organisatie van events, sport, horeca, vending etc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Library & IT Services
Beschreibung: Advies en (project-) werk op operationeel, tactisch en strategisch niveau voor heel TiU op het gebied van Information Technology (IT), Informatievoorziening (IV), Security & Privacy, en Architectuur inclusief gelieerde managementrollen.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Onderwijs- en onderzoekondersteuning
Beschreibung: Dit perceel betreft o.a. beleidsvoorbereiding en uitvoering, onderwijsontwikkeling, internationalisering, kwaliteitsborging, accreditatie, ondersteuning onderwijssystemen, BKO/CTO training, onderwijsadministratie en ondersteuning docenten.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Finance & Control
Beschreibung: Dir perceel bevat advies en/of werkzaamheden op het gebied van finance en control, waaronder o.a. risicomanagement, financiële (project)administratie, verzekeringen, treasury, belasting, auditing, (assistent) controllers, projectcontrollers en interne accountantsdiensten, inkoop & contractmanagement.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Algemeen
Beschreibung: Advies en/of werkzaamheden op het gebied algemeen (interim) management en beleid, management ondersteuning, duurzaamheid, juridische aangelegenheden etc. en advies en/of werkzaamheden die niet vallen onder één van de andere percelen.
Interne Kennung: 7
115837-2026 - Competition
Netherlands – Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security – Dynamisch Aankoop Systeem Inhuur derden voor Tilburg University
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TiU/FS07525
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Marketing & Communicatie
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Human Resource Management
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Facility Services
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Library & IT Services
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Finance & Control
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Algemeen
Internal identifier: 7