2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie staat van onderhoud watersysteemwerken
Beschreibung: Beschrijving van de Opdrachtgever Schoon, veilig en voldoende water: dat is onze missie. We willen een aantrekkelijke leefomgeving creëren voor mensen, planten en dieren. Om dit te bereiken werken wij dagelijks aan voldoende water, schoon water, veiligheid en zuiveren we het afvalwater van ongeveer 800.000 inwoners en bedrijven. Waterschap Vechtstromen bevat ruwweg Twente, Zuidoost Drenthe en Noordoost Overijssel. Het beheersgebied is 225.000 hectare groot, heeft 800.000 inwoners en ongeveer 470.000 huishoudens. Doel van de aanbesteding Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt waterschap Vechtstromen een Raamovereenkomst af te sluiten met één inschrijver om de onderhoudsstaat van de watersysteemwerken in beheer van het waterschap in de toekomst te kunnen garanderen, voor een inspectiecyclus van maximaal vier (4) jaar. Aanleiding De laatste jaren zijn veel watersysteemwerken onderhouden en gerenoveerd om de onderhoudsstaat van deze objecten op orde te brengen. Van de objecten die niet zijn onderhouden/gerenoveerd kan de onderhoudsstaat nog beter in kaart gebracht worden om te kunnen inschatten wanneer deze objecten moeten worden onderhouden. Om dit beter in kaart te brengen dienen deze objecten geïnspecteerd te worden. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Mercell Source-to-contract.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71730000 Betriebliche Inspektionen
5. Los
Los: LOT-0000