115947-2025 - Wettbewerb
Polen – Datenübertragungsanlagen – Zakup urządzeń i usług elektronicznych do odczytu i monitoringu mediów na terenie gminy Bartoszyce wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projekt pn. „E-Usługi publiczne dla mieszkańców Gminy Bartoszyce”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń i usług elektronicznych do odczytu i monitoringu mediów na terenie gminy Bartoszyce wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projekt pn. „E-Usługi publiczne dla mieszkańców Gminy Bartoszyce”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup urządzeń i usług elektronicznych do odczytu i monitoringu mediów na terenie gminy Bartoszyce wraz z wdrożeniem e-usług w ramach projektu pn. „E-usługi publiczne dla mieszkańców Gminy Bartoszyce”, Priorytet 01 Gospodarka, Działanie 01.06 E-usługi publiczne (schemat A) programu regionalnego Fundusze dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do takiego zorganizowania dostaw i prac niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, aby zapewnić nieprzerwane prowadzenie usługi, w tym terminową realizację zadania. 4. Zamawiający wymaga rękojmi za wady fizyczne i prawne dostarczonego oprogramowania i wykonanych dostaw oraz usług w ramach przedmiotu zamówienia w okresie 60 miesięcy. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na poprawne funkcjonowanie zbudowanego Systemu oraz powiązanych z nim komponentów na moduły telemetryczne w okresie min 60 miesięcy. Bieg terminu gwarancji i rękojmi rozpoczyna się od daty podpisania Protokołu Odbioru Końcowego bez zastrzeżeń w zakresie Systemu oraz powiązanych z nim komponentów, natomiast na moduły telemetryczne od daty podpisania protokołu częściowego lub końcowego. Odpowiedzialność z tytułu gwarancji winna obejmować wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedawanych produktach – urządzeniach, w tym również powodujące obniżenie ich parametrów użytkowych. Gwarancja nie może zawierać ograniczeń w postaci wyłączności świadczenia usług gwarancyjnych przez konkretny podmiot, a także wymagań wyższych niż standardowe dotyczących obowiązku dokonywania okresowych przeglądów konserwacyjnych.
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441000 Telemetriegeräte, 38421100 Wasserzähler, 38821000 Funkfernsteuerungsgeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001