115948-2026 - Ergebnis
Polen – Stimulatoren – Zakup i dostawa stymulatorów, elektrod, introducerów i kardiowerterów.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa stymulatorów, elektrod, introducerów i kardiowerterów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia jest „Zakup i dostawa stymulatorów, elektrod, introducerów i kardiowerterów.” szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 4 niepodzielne pakiety, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 781363-2025
Interne Kennung: 16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158210 Stimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - stymulatory jednojamowe, dwujamowe, elektrody do stymulatorów i introducery
Beschreibung: Stymulatory jednojamowe, dwujamowe, elektrody do stymulatorów i introducery
Interne Kennung: 16/2025 - Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - stymulatory jednojamowe, dwujamowe
Beschreibung: Stymulatory jednojamowe, dwujamowe
Interne Kennung: 16/2025 - Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - kardiowerter serca jednojamowy ICD-VR, elektrody, introducery
Beschreibung: Kardiowerter serca jednojamowy ICD-VR, elektrody, introducery
Interne Kennung: 16/2025 - Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - kardiowerter serca dwujamowy ICD-DR, elektrody, introducery;
Beschreibung: Kardiowerter serca dwujamowy ICD-DR, elektrody, introducery;
Interne Kennung: 16/2025 - Pakiet nr 4