2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim.
Beschreibung: Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim. Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych maszyn wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań dydaktycznych zgodnych z podstawą programową dla zawodów: technik mechanizacji rolnictwa, technik rolnik, technik agrobiznesu oraz rolnik Zespołu Szkół Centrum
Interne Kennung: ZSCKR.0841.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych maszyn wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań dydaktycznych zgodnych z podstawą programową dla zawodów: technik mechanizacji rolnictwa, technik rolnik, technik agrobiznesu oraz rolnik Zespołu Szkół Centrum