See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK2LF – Resuscitační realistické simulátory
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka různých druhů a typů simulátorů dle jejich účelu a zařazení pro výuku na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na 3 části ve smyslu ustanovení § 35 ZZVZ. Jednotlivé části veřejné zakázky jsou definovány v tomto bodě zadávací dokumentace. Účastník je oprávněn podat nabídku na jednu či více částí, nebo všechny části veřejné zakázky. Uvedené zadávací podmínky jsou shodné pro všechny části veřejné zakázky, není-li uvedeno jinak. Zadavatel požaduje u všech částí VZ dodání nového, dosud nepoužívaného zboží, nebo jeho částí, včetně příslušenství, dopravy, instalace a implementace nabízeného zboží se zadavatelem a zaškolení pověřených zaměstnanců v rozsahu nezbytně nutném s ohledem na dodávané zboží. Část 1) - „Resuscitační simulátor“ – 1 ks Část 2) - „Sada dětských simulátorů“ – 3 ks Část 3) - „Simulátor pro nácvik léčby kriticky nemocných pediatrických pacientů“ – 1 ks
Interne Kennung: UK2LF – Resuscitační realistické simulátory
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Blíže viz ustanovení zákona č. 134/2016 Sb., zákon o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1) - „Resuscitační simulátor“ – 1 ks
Los: LOT-0002
Titel: Část 2) - „Sada dětských simulátorů“ – 3 ks
Los: LOT-0003
Titel: Část 3) - „Simulátor pro nácvik léčby kriticky nemocných pediatrických pacientů“ – 1 ks