2. Verfahren
Verfahren
Titel: I.tř. Kosení travních porostů - oblast Rychnov n/K a Náchod
Beschreibung: Předmětem VZ je uzavření Rámcové dohody na dobu trvání 24 měsíců s jedním účastníkem na kosení travních porostů podél silnic I.tř. - dle pasportu - silnice- I/11, I/11I, I/14. I/14I, I/33, I/36 a I/37 v okresech Náchod a Rychnov nad Kněžnou. Zajištění kosení travních porostů strojně nebo ručně v celém profilu silničního příkopů (krajnice, příkopy, svahy, silniční pomocné pozemky) - 3x ročně.
Interne Kennung: 10PU-003885
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazků z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem: Možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Rámcové dohody.