116050-2026 - Wettbewerb
Polen – Baumpflege – „Kompleksowa pielęgnacja i wycinka wysokiej zieleni z na terenie gminy Wrocław”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa pielęgnacja i wycinka wysokiej zieleni z na terenie gminy Wrocław”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową konserwację zieleni przyulicznej we Wrocławiu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do Wzoru umowy z podziałem na trzy odrębne Zadania: Zadanie I - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA I WYCINKA WYSOKIEJ ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejony ŚRÓDMIEŚCIE, KRZYKI ZACHÓD, KRZYKI WSCHÓD, FABRYCZNA PÓŁNOC, FABRYCZNA POŁUDNIE, PSIE POLE ZACHÓD, PSIE POLE WSCHÓD’’ Zadanie II - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA I WYCINKA WYSOKIEJ ZIELENI PARKOWEJ WE WROCŁAWIU’’ – rejony STARE MIASTO I, STARE MAISTO II, ŚRÓDMIEŚCIE I, ŚRÓDMIEŚCIE II, ŚRÓDMIEŚCIE III, KRZYKI I, KRZYKI II, KRZYKI III, FABRYCZNA I, FABRYCZNA II, FABRYCZNA III, FABRYCZNA III, PSIE POLE I, PSIE POLE II. Zadanie III - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA WYSOKIEJ ZIELENI LASÓW KOMUNALNYCH ORAZ TERENÓW LEŚNYCH” – rejony FABRYCZNA I LASY, FABRYCZNA II LASY, KRZYKI LASY, PSIE POLE LASY
Interne Kennung: ZP/PN/220/12/2026/DZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA I WYCINKA WYSOKIEJ ZIELENI PRZYULICZNEJ WE WROCŁAWIU” – rejony ŚRÓDMIEŚCIE, KRZYKI ZACHÓD, KRZYKI WSCHÓD, FABRYCZNA PÓŁNOC, FABRYCZNA POŁUDNIE, PSIE POLE ZACHÓD, PSIE POLE WSCHÓD’’
Beschreibung: Zadanie I - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA I WYCINKA WYSOKIEJ ZIELENI PRZYULICZNEJ NA TERENIE GMINY WROCŁAW” – rejony ŚRÓDMIEŚCIE, KRZYKI ZACHÓD, KRZYKI WSCHÓD, FABRYCZNA PÓŁNOC, FABRYCZNA POŁUDNIE, PSIE POLE ZACHÓD, PSIE POLE WSCHÓD Wycinka i pielęgnacja wysokiej zieleni przyulicznej obejmuje prace związane z: cięciami formującymi, technicznymi, prześwietlającymi, sanitarnymi, redukcyjnymi, regeneracyjnymi, odtwarzającymi koronę, koronacyjnymi („coronet pruning”), wycofującymi koronę (,,retrenchment pruning’’), koron mających na celu zachowanie odpowiedniej skrajni drogi oraz weteranizującymi, usuwaniem posuszu, usuwaniem nadłamanych konarów, usuwaniem skupisk jemioły, usuwaniem konarów wchodzących w kolizję z infrastrukturą, korektą poprawiającą statykę drzew, kontrolowanymi wyłamywaniami konarów. W przypadku wycinki drzew prace należy wykonywać sekcyjnie (fragmentami), przy użyciu podnośnika lub metodą alpinistyczną. W przypadku frezowania pnia, zabieg powinien być wykonany na głębokość 15cm. Wywóz biomasy winien odbywać się w tym samym dniu po zakończeniu zabiegu w pasie drogowym danej ulicy na składowisko biomasy.
Interne Kennung: Zadanie nr I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA I WYCINKA WYSOKIEJ ZIELENI PARKOWEJ WE WROCŁAWIU’’ – rejony STARE MIASTO I, STARE MAISTO II, ŚRÓDMIEŚCIE I, ŚRÓDMIEŚCIE II, ŚRÓDMIEŚCIE III, KRZYKI I, KRZYKI II, KRZYKI III, FABRYCZNA I, FABRYCZNA II, FABRYCZNA III, FABRYCZNA III, PSIE POLE I, PSIE POLE II.
Beschreibung: Zadanie II - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA I WYCINKA WYSOKIEJ ZIELENI PARKOWEJ NA TERENIE GMINY WROCŁAW’’ – rejony STARE MIASTO I, STARE MAISTO II, ŚRÓDMIEŚCIE I, ŚRÓDMIEŚCIE II, ŚRÓDMIEŚCIE III, KRZYKI I, KRZYKI II, KRZYKI III, FABRYCZNA I, FABRYCZNA II, FABRYCZNA III, FABRYCZNA IV, PSIE POLE I, PSIE POLE II. Wycinka i pielęgnacja wysokiej zieleni parkowej obejmuje prace związane z : cięciami formującymi, technicznymi, prześwietlającymi, sanitarnymi, redukcyjnymi, regeneracyjnymi, odtwarzającymi koronę, koronacyjnymi („coronet pruning”), wycofującymi koronę (,,retrenchment pruning’’), koron mających na celu zachowanie odpowiedniej skrajni drogi oraz weteranizującymi, usuwaniem posuszu, usuwaniem nadłamanych konarów, usuwaniem skupisk jemioły, usuwaniem konarów wchodzących w kolizję z infrastrukturą, korektą poprawiającą statykę drzew, kontrolowanymi wyłamywaniami konarów. W przypadku wycinki drzew prace należy wykonywać sekcyjnie (fragmentami), przy użyciu podnośnika lub metodą alpinistyczną. W przypadku karczowania pnia, zabieg powinien być wykonany ręcznie. Wywóz biomasy winien odbywać się w tym samym dniu po zakończeniu zabiegu na terenie parków lub zieleńców na składowisko biomasy.
Interne Kennung: Zadanie nr II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA WYSOKIEJ ZIELENI LASÓW KOMUNALNYCH ORAZ TERENÓW LEŚNYCH” – rejony FABRYCZNA I LASY, FABRYCZNA II LASY, KRZYKI LASY, PSIE POLE LASY
Beschreibung: Zadanie III - „KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA WYSOKIEJ ZIELENI LASÓW KOMUNALNYCH ORAZ TERENÓW LEŚNYCH NA TERENIE GMINY WROCŁAW” – rejony FABRYCZNA I LASY, FABRYCZNA II LASY, FABRYCZNA III/KRZYKI LASY, PSIE POLE LASY Pielęgnacja wysokiej zieleni lasów komunalnych obejmuje prace związane z : cięciami formującymi, technicznymi, prześwietlającymi, sanitarnymi, redukcyjnymi, regeneracyjnymi, odtwarzającymi koronę, koronacyjnymi („coronet pruning”), wycofującymi koronę (,,retrenchment pruning’’), koron mających na celu zachowanie odpowiedniej skrajni drogi oraz weteranizującymi, usuwaniem posuszu, usuwaniem nadłamanych konarów, usuwaniem skupisk jemioły, usuwaniem konarów wchodzących w kolizję z infrastrukturą, korektą poprawiającą statykę drzew, kontrolowanymi wyłamywaniami konarów. Wywóz biomasy winien odbywać się w tym samym dniu po zakończeniu zabiegu na terenie leśnym na składowisko biomasy.
Interne Kennung: Zadanie nr III